Öne Çıkan Sektörler

E-Ticaret İçin Özel Tahsilat Çözümleri

Payfull online tahsilat çözümleri ile e-ticaret sitenizin tahsilat ve ödeme süreçlerini kolaylaştırabilir, müşterilerinizden güvenli ve hızlı tahsilat altyapısında ödeme alarak işletmenizin büyümesine katkı sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret Sitelerinin Ödeme ve Tahsilatta Karşılaştığı Zorluklar

E-ticaret sitelerinin ödeme ve tahsilat süreçlerinde karşılaştığı zorluklar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Karmaşık entegrasyon
  • Yüksek komisyonlar
  • Güvenli ödeme altyapısı
  • Yavaş ve karmaşık tahsilat süreçleri
  • Farklı POS altyapılarını birlikte kullanamamak
  • Çok dilli ödeme altyapısı eksikliği

E-Ticaret İçin Payfull Çözümleri

Payfull’un e-ticaret için geliştirdiği online tahsilat çözümleri ile ödeme ve tahsilat süreçlerinde karşılaştığınız sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Sanal POS Entegrasyonu

Payfull sanal POS entegrasyonu ile kullandığınız farklı POS sağlayıcılarını tek panelde birleştirerek farklı bankalarla tek entegrasyon ile çalışabilirsiniz. Sanal POS entegrasyonunun çoklu para biriminde ödeme alma, hızlı entegrasyon, tek panelden yönetim ve güvenli ödeme altyapısı özellikleri ile hem işletmeniz hem de müşterileriniz için işlevsel bir tahsilat ortamı yaratabilirsiniz.

Marketplace

Payfull marketplace çözümü ile satıcılarınızla farklı komisyon oranları üzerinden çalışabilir, tüm kredi kartlarından tek entegrasyon ile taksitli ödeme alabilirsiniz. Marketplace çözümünün farklı para birimlerinde ödeme alma özelliği sayesinde yabancı kartları kullanan müşterilerinizden dövizli ödeme alabilir, müşteri ağınızı genişletebilirsiniz. Hem alıcılar hem de satıcılar için hızlı, güvenli ve pratik bir ödeme altyapısı sunan marketplace çözümü, sisteminize entegre olan 7/24 EFT yapısı ile nakit akışınızı kontrol etmenizi sağlar.

Tekrarlayan Ödemeler

Abonelik sistemi ile satış yapan e-ticaret sitelerinin ihtiyacı olan kart saklama özelliği ile Payfull, bu sitelerin ideal çözümüdür. Müşterileriniz kart bilgilerini girer, her ayın belirli gününde belirlenen miktar, karttan otomatik olarka tahsil edilir.

Link ile Ödeme

Payfull link ile ödeme çözümü sayesinde müşterilerinize ödeme linkleri göndererek hızlı ve kolay bir şekilde tahsilat yapabilirsiniz. SMS, e-posta veya sosyal medya kanalları üzerinden ileteceğiniz ödeme linkleri sayesinde müşterilerinizin ödeme süreçlerini kolaylaştırabilir, farklı ödeme yöntemlerini tek bir link üzerinden sunabilirsiniz.

Kimler İçin Uygun?

E-ticaret Mağazaları

E-ticaret mağazaları online tahsilat çözümleri ile müşterilerine güvenli ve kullanımı kolay çeşitli ödeme yöntemleri sunabilir. Tahsilat süreçlerinizi hızlandıran ve basitleştiren online tahsilat çözümleri sayesinde farklı POS altyapılarını tek panelden yönetebilir, tahsilat takiplerinizi kolaylaştırarak zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

 

Pazaryerleri

Pazaryerleri online tahsilat çözümleri ile satıcılarından gelen ödemeleri kolayca takip edebilir ve tek panel üzerinden yönetebilir. Online tahsilat sistemi pazaryerlerinin satıcılarına ve müşterilerine güvenli ödeme ortamı sunmasını sağlar. Aynı zamanda tüm tahsilatlarınızı tek ekrandan takip edip raporlayabilir, tahsilat süreçlerinde karşılaştığınız riskleri ortadan kaldırabilirsiniz.

 

İş Ortaklarımız

Türkiye’nin önde gelen markaları Payfull Link ile Ödeme çözümünü tercih ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Payfull Çözümleri Farklı Bankalar Arasında Yapılan Ödeme ve Tahsilatları Destekliyor Mu?

Evet, Payfull birçok banka ile entegre çalışır ve farklı bankalar arasında yapılan ödeme ve tahsilatları destekler.

Payfull'un Tekrarlayan Ödeme Sistemi E-ticaret Aboneliklerini Nasıl Destekler?

Payfull tekrarlayan ödeme sistemi, abonelik bazlı ödemelerinizi otomatik olarak almanızı sağlar. Müşterileriniz bir kere kart bilgilerini girdikten sonra, kart bilgileri yüksek güvenlik altyapısında saklanır ve her ay düzenli olarak tahsilat yapmanız sağlanır.

Payfull Çözümleri Çok Dilli Ödeme Sayfaları ve Farklı Tahsilat Sistemleri İçin Uygun Mu?

Evet, Payfull online tahsilat çözümleri çok dilli ödeme sayfaları ve farklı tahsilat sistemleri ile uyumludur.