Ürünler ve Çözümler

Payfull ile Grup Şirketleri Tahsilat Yönetimi

Payfull ile birden fazla işletmenin tahsilatlarını merkezi bir şekilde takip edebilir, finansal süreçlerdeki karmaşıklığı ortadan kaldırarak verimliliği artırabilirsiniz.

Grup Şirketleri Tahsilat Yönetimi Nedir?

Grup şirketlerinin tahsilat süreçlerini ortak şekilde yönetmek, geleneksel yöntemlerle karmaşık ve zorlayıcıdır. Birden fazla şirketin finansal işlemlerini takip etmek, tahsilatları koordine etmek ve raporlamak maliyet ve zaman kayıplarına sebep olabilir.

Payfull, birden fazla şirketten oluşan grup şirketlerin tüm tahsilat süreçlerini tek bir platformdan yönetmesini sağlayan, eşsiz bir tahsilat çözümü geliştirdi. Bu çözüm, grup şirketleriniz için ödeme alma, tahsilat takibi, raporlama ve analiz gibi tüm işlemleri tüm şirketler için tek bir platformdan ortak yönetmenizi, tahsilat süreçlerinizi optimize ederek nakit akışınızı iyileştirmenizi sağlar.

Grup Şirketler İçin Tahsilat Yönetiminin Önemi Ve Zorlukları

Grup şirketleri için tahsilat yönetimi, nakit akışının iyileştirilmesi ve finansal istikrar açısından kritik öneme sahiptir. Ancak merkezi bir tahsilat sistemi olmadan birden fazla şirketin ödeme süreçlerini yönetmek, nakit akışını izlemek ve tahsilatlarını takip etmek hem zaman hem de maliyet kayıplarına sebep olabilir.

Farklı şirketlerin farklı ödeme yöntemleri kullanması merkezi kontrol ve takibi zorlaştırırken; geciken veya eksik tahsilatlar nakit akışında dengesizliklere yol açar.

Grup şirketleri tahsilat yönetimi ile tüm şirketlerin tahsilat süreçleri tek bir platformdan yönetilebilir. Bu sayede nakit akışındaki düzensizliklerin önüne geçilirken tahsilatların takibi de kolaylaşır.

Payfull Grup Şirketleri İçin
Tahsilat Yönetimi Çözümünün Özellikleri

Tek panelden kolay ve etkili bir tahsilat deneyimi sunan Payfull grup şirketleri tahsilat yönetimi çözümü,
tahsilat süreçlerinizi kolaylaştıran birçok özelliğe sahiptir.

dashboard-svgrepo-com (1)

Tek Panelden Merkezi Tahsilat

Tüm grup şirketlerinizin tahsilatlarını tek bir panelden takip edebilir; raporlama, analiz ve ödeme alma gibi tüm işlemleri merkezi olarak yönetebilirsiniz.

settings

Kolay Otomasyon

Tekrarlayan tahsilatlar ve diğer işlemleriniz için otomatik talimatlar vererek zamandan ve iş gücünden tasarruf edebilirsiniz.

integration

Esnek Entegrasyon

Esnek entegrasyon özelliği ile mevcut muhasebe ve ERP sistemlerinizi Payfull paneline kolayca entegre edebilir, operasyonel iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

analysis-chart-graph-svgrepo-com

Detaylı Raporlama ve Analiz

Detaylı raporlama ve analizler ile finansal durumunuzu ve tahsilat performansınızı takip edebilir, grup şirketlerinizin tahsilat performansları ile ilgili rapor ve analizler alabilirsiniz.

Payfull Grup Şirketleri Tahsilat Yönetiminin Avantajları

Payfull grup şirketleri tahsilat yönetimi çözümü, finansal süreçlerinizi iyileştiren birçok avantaja sahiptir.

Zamandan Ve Paradan Tasarruf

Tek bir platform üzerinden tüm tahsilat işlemlerini yönetmenizi sağlayan grup şirketleri tahsilat yönetimi, otomatik işlemler ve merkezi kontrol özelliği sayesinde zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Nakit Akışının İyileştirilmesi

Grup şirketleri tahsilat yönetimi çözümü, tahsilat süreçlerinizi optimize ederek gecikmiş ödemelerin önüne geçmenizi sağlar ve nakit akışınızı iyileştirir.

Finansal Süreçlerde Şeffaflık

Tüm grup şirketlerinizin finansal verilerini tek bir platformdan takip ederek finansal süreçlerinizde şeffaflık sağlayabilirsiniz.

Şirketler Arasında Koordinasyonun Kolaylaştırılması

Grup şirketleriniz arasındaki iletişim ve koordinasyonu kolaylaştırarak tahsilat süreçlerinizi daha hızlı ve verimli hale getirebilirsiniz.

İş Ortaklarımız

Türkiye’nin önde gelen markaları Payfull Link ile Ödeme çözümünü tercih ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Grup Şirketleri İçin Tahsilat Yönetimi Nasıl Çalışır?

Payfull grup şirketleri tahsilat yönetimi, tüm grup şirketlerinizin tahsilatlarını tek bir platformdan yönetmenizi sağlayan bir çözümdür. Farklı ödeme yöntemlerini destekleyen bu çözüm aynı zamanda otomatik tahsilat talimatları, gelişmiş raporlama ve analiz özellikleri ile tahsilat performanslarınızı takip etmenizi sağlar.

Birden Fazla Şirket İçin Merkezi Tahsilat Sistemi Nasıl Kurulur?

Payfull, tüm grup şirketlerinizin ödeme sağlayıcılarını tek bir merkezde toplamanızı sağlar. Bu sayede tek panel üzerinden yönetim ve raporlama işlemlerinizi yaparak zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz

Tahsilat Süreçlerinde Güvenlik Nasıl Sağlanır?

Tüm tahsilatlarınız PCI DSS Level 1 sertifikasına sahip Payfull altyapısı ve 3D Secure doğrulaması ile yüksek güvenlik standartlarında gerçekleşir.

Birden Fazla Para Biriminde Tahsilat Yapmak Mümkün Mü?

Evet, grup şirketleri tahsilat yönetimi çözümünde, yabancı para birimleri ile belirlenen kurdan TL karşılığında tahsilat yapabilirsiniz.

Grup Şirketler İçin Tahsilat Yönetimi Çoklu Ödeme Yöntemlerini Destekler Mi?

Evet, grup şirketleri için tahsilat yönetimi e-mail, SMS ve link ile ödeme gibi farklı ödeme yöntemlerini destekler.