Hakkımızda

Sizin İçin Buradayız. Türkiye’nin En Güvenilir Tahsilat Firması.

Payfull sahip olduğu uzman mühendis kadrosu ve ödeme sistemleri konusundaki tecrübesi ile farklı sektörlerdeki yerli ve yabancı firmaların yanısıra, BDDK mevzuatına tabi finansal kuruluşlara da (bankalar, leasing ve faktoring şirketleri, ödeme kuruluşları vb.) katma değerli hizmetler vermeye devam etmektedir.

2015 yılından bu yana ödeme ve tahsilat sistemleri alanında hizmet sunan Payfull, yenilikçi ve deneyimli bir kadro ile işletmelere, bankalara ve ödeme kuruluşlarına hizmet vermektedir.

50 Binden Fazla Kullanıcı

Kuruluşundan bugüne 50 bin kullanıcıya ulaşan Payfull, 2023 Türkiye’nin nakitsiz toplum olma hedefi yolunda en çok katkı sağlayan finansal teknoloji firması olmayı kendisine misyon edinmiştir.

500'den Fazla Mutlu Müşteri

Güvenilirliğini uluslararası sertifikasyonlar ile ispatlayan Payfull, bugüne kadar hizmet verdiği 500’ü aşkın müşterisi ile 100 Milyar TL’nin üzerinde başarılı işlem hacmine ulaşmıştır.

Çözümlerimiz

Payfull Online Tahsilat

Payfull online tahsilat sistemi ile güvenilir yöntemlerle 7/24 ödeme alarak gelirinizi artırabilir, tahsilatları tek panelden yöneterek operasyon yükünüzü azaltabilirsiniz.

Payfull Sanal POS Entegrasyonu

Payfull sanal POS entegrasyonu ile müşterilerinize hızlı ve güvenilir ödeme seçenekleri sunarken farklı sanal POS sağlayıcılarını birlikte kullanmak ve tüm tahsilatları tek ekrandan yönetmek mümkün.

 

Payfull Link ile Ödeme

Payfull Link ile Ödeme çözümü sayesinde zamandan ve mekandan bağımsız olarak 7/24 ödeme alabilir, müşterilerinize güvenli ve pratik ödeme seçenekleri sunabilirsiniz.

Payfull ile Özel Ödeme Ekranı

Payfull özel ödeme ekranı ile ödeme süreçlerinizi kişiselleştirerek, müşterilerinize güvenilir, şık ve özel bir ödeme deneyimi sunabilirsiniz. İşletmenize özgü tasarladığınız ödeme sayfası ile marka bilinirliğinizi artırırken tek panelden tüm ödeme çözümlerini yönetebilirsiniz.

 

Payfull ile Grup Şirketleri Tahsilat Yönetimi

Payfull ile birden fazla işletmenin tahsilatlarını merkezi bir şekilde takip edebilir, finansal süreçlerdeki karmaşıklığı ortadan kaldırarak verimliliği artırabilirsiniz.

Payfull Bayi Tahsilat Sistemi

Payfull bayi tahsilat sistemi ile tüm bayi ve alt bayilerinizin tahsilatlarını tek panelden kolayca yönetirken farklı ödeme çözümlerini tek bir platformda birleştirerek, tahsilat süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.

 

Payfull Ödeme Geçidi

Payfull ödeme geçidi ile tüm sanal POS’larınızı entegre ederek ödemelerinizi tek bir API üzerinden yönetebilir, tahsilatlarınızı yüksek güvenlik standartlarında hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Payfull ile Açık Bankacılık

Payfull açık bankacılık ile farklı bankalardaki hesaplarınızı ve tahsilatlarınızı tek panel üzerinden görüntüleyebilir, operasyonel verimliliğinizi artırabilirsiniz.

 

Payfull Kredi Entegrasyonu

Payfull kredi entegrasyonu ile müşterilerinize kart ile kredili ödeme imkanı sunabilir, satışlarınızı artırabilirsiniz.

 

İş Ortaklarımız

Türkiye’nin önde gelen markaları Payfull Link ile Ödeme çözümünü tercih ediyor.

Hemen Başvurun, 15 Gün Ücretsiz Kullanın.

Tahsilat partnerinize karar veremediniz mi?

Formu doldurun, herhangi bir taahhüt ve kredi kartı gerekmeksizin Payfull sistemini 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.