Öne Çıkan Sektörler

Hastane ve Sağlık Kuruluşları İçin Özel Tahsilat Çözümleri

Payfull’un hastane ve sağlık kuruluşlarının tahsilat süreçlerini kolaylaştırmak için özel olarak geliştirdiği tahsilat çözümleri ile tüm tahsilat süreçlerinizi hızlı, güvenilir ve kolay hale getirebilirsiniz.

Hastane ve Sağlık Kuruluşlarının Karşılaştığı Zorluklar

Hastane ve sağlık kuruluşlarının tahsilat ve ödeme işlemlerinde karşılaştığı zorluklar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Sahada ve klinik birimlerinde tahsilat yapamamak
  • Entegre ödeme sistemleri eksikliği
  • Yüksek tahsilat maliyetleri
  • Muhasebe enregrasyonu ve raporlama
  • Güvenli ödeme altyapısı eksikliği

Hastane ve Sağlık Kuruluşları İçin Payfull Çözümleri

Payfull, hastane ve sağlık kuruluşlarının tahsilat süreçlerinde karşılaştığı zorlukları kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmış farklı online tahsilat çözümleri sunar.

Online Tahsilat

Hastane ve sağlık kuruluşları online tahsilat sistemini kullanarak randevu ücretleri, tedavi masrafları ve diğer sağlık hizmetleri için ödemelerini online olarak kolayca tahsil edebilir. Aynı zamanda hastalara güvenli ve hızlı ödeme altyapısı ile 7/24 hizmet sunulur. Online tahsilat sistemi ile tek seferlik veya tekrarlayan ödemeler için otomatik tahsilat sistemi kurulabilir ve müşterilere farklı ödeme yöntemleri sunulabilir.

Sanal POS Entegrasyonu

Hastane ve sağlık kuruluşları sanal POS entegrasyonu sayesinde farklı sanal POS sağlayıcılarını tek panelde birleştirebilir. Bu sayede özellikle birden fazla banka ile çalışan sağlık kuruluşlarının tüm bankalarla ayrı sözleşme yapmasına gerek kalmaz. Sanal POS entegrasyonu ile müşterilerinize farklı ödeme yöntemleri sunarken tek ekran üzerinden tüm yönetim ve raporlama işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Bayi Tahsilat Sistemi

Payfull’un bayi tahsilat sistemi, hastane ve sağlık kuruluşlarının belirli ihtiyaçları için de ideal çözüm sağlıyor. Zincir hastaneler, ana kuruma bağlı işletilen klinik birimler, vb. için Payfull’un bayi sistemi, merkezi olarak tüm birimlerin avantajlı ödeme yöntemlerinizi ortak biçimde kullanmasını sağlar, sizin de tüm tahsilatları merkezi olarak raporlamanıza ve yönetmenize olanak tanır. Tüm birimler ve alınan ödemeler tek bir platform üzerinden yönetilebilir.

Link ile Ödeme

Link ile ödeme sistemini kullanan hastane ve sağlık kuruluşları, hastalarına SMS veya e-posta yoluyla ödeme linki gönderebilir, tahsilat süreçlerini güvenli ve hızlı hale getirebilir. Link üzerinden tek tıkla güvenli ödeme yapmayı sağlayan link ile ödeme çözümü, manuel işlemleri azaltarak tahsilat takibi ve raporlama işlemlerinizi kolaylaştırır.

Kimler İçin Uygun?

Payfull online tahsilat çözümleri sağlık sektöründe hizmet veren tüm hastane ve sağlık kuruluşları için uygundur. 

Hastaneler ve Büyük Klinikler

Payfull online tahsilat çözümleri ile hastaneler ve büyük klinikler, randevu ve tedavi ücretlerini online olarak tahsil edebilir. Online tahsilat sistemi, yüksek hacimli tahsilat işlemlerinin kolaylaştırır ve nakit akışının kontrol edilmesini sağlar.  Güvenli ve entegre ödeme sistemleri ile hasta memnuniyeti ve operasyonel verimlilik artar. 

Sağlık Turizmi Acenteleri ve Medikal Klinikler

Online tahsilat çözümleri ile sağlık turizmi acenteleri ve medikal klinikler yurt dışından gelen hastalarından online olarak ödeme kabul edebilir. Sağlık turizmi acenteleri için online tahsilat çözümlerinin en önemli avantajı farklı para birimlerinde tahsilat yapabilmektir. Tahsilat süreçlerini otomatikleştiren online tahsilat çözümleri sayesinde döviz kurundan kaynaklanan riskleri de minimize edebilirsiniz. 

Tıp Merkezleri ve Medikal Ürün Tedarikçileri

Tıp merkezleri ve medikal ürün tedarikçileri online tahsilat çözümleri sayesinde online sipariş ve tahsilat sistemi kurarak tüm ödemelerini online olarak tahsil edebilir. Aynı zamanda bayi tahsilat sistemini kullanarak alt bayilerinizden 7/24 ödeme alabilir, düzenli ödemelerinizi otomatikleştirebilirsiniz. Stok takibi ve raporlama işlemlerinizi hızlandırırken tahsilat risklerinizi de azaltabilirsiniz. 

İş Ortaklarımız

Türkiye’nin önde gelen markaları Payfull Link ile Ödeme çözümünü tercih ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Payfull Çözümleri Farklı Bankalar Arasında Yapılan Ödeme ve Tahsilatları Destekliyor Mu?

Evet, Payfull farklı bankalar ile entegre çalışır ve bankalar arasında yapılan ödeme ve tahsilatları destekler.

Medikal Ürün Üreticileri ve Sağlık Kurumları Arasındaki Düzenli Ödemeler Otomatik Hale Getirilebilir Mi?

Evet, Payfull ile otomatik ödeme talepleri oluşturarak düzenli ödemelerinizi otomatik hale getirebilirsiniz.

Çoklu Para Birimi ve Ödeme Yöntemleri Entegrasyonları Mevcut Mu?

Evet, Payfull TL’ye ek olarak EUR, USD ve GBP gibi farklı para birimlerinde ödeme kabul etmenizi sağlar. Aynı zamanda kredi kartı, banka kartı, havale ve mobil ödeme gibi farklı ödeme yöntemlerini destekler.

Hastane İçi Ödemeler (eczane, laboratuvar testleri vb.) İçin Payfull Çözümleri Kullanılabilir Mi?

Evet, Payfull online tahsilat çözümleri ile hastane içi ödemelerinizi tek bir platformdan yönetebilirsiniz.

Hasta Ödemelerinde Güvenlik ve Veri Koruma Standartları Nelerdir?

Payfull, PCI DSS Level 1 standartlarına uyumlu altyapısı ve 3D Secure güvenlik doğrulaması ile tüm ödemelerinizi yüksek güvenlik standartlarında almanızı sağlar.