Ürünler ve Çözümler

Link ile Ödeme

Payfull sanal POS entegrasyonu ile müşterilerinize hızlı ve güvenilir ödeme seçenekleri sunarken farklı sanal POS sağlayıcılarını birlikte kullanmak ve tüm tahsilatları tek ekrandan yönetmek mümkün.

Payfull Link ile Ödeme Nedir?

Link ile Ödeme; ürün veya hizmet satışlarınızın ödemesini tek bir link üzerinden güvenli ve pratik bir şekilde almanızı sağlayan bir çözümdür. Alışverişlere özel oluşturduğunuz linkler ile müşterilerinizin kredi kartı, banka kartı, havale veya mobil ödeme gibi farklı yöntemler ile ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. E-ticaret sitesine veya herhangi bir entegrasyona da gerek yoktur.

Link ile Ödeme çözümü, 7/24 dilediğiniz yerden kolayca ödeme almanızı sağlar. Müşteriniz ister mağazada veya satış noktanızda, isterse uzakta olsun, link ile ödemeyi kullanabilirsiniz. Müşterileriniz ödeme linkini takip edip online olarak kolayca ödeme yapabilir. 

Payfull Link ile Ödeme Nasıl Yapılır?

Payfull Link ile Ödeme çözümü sayesinde yalnızca birkaç adımda ödeme alabilirsiniz.

1. Ödeme Linki Oluşturun

Payfull üye iş yeri paneline giriş yapın ve ürün/hizmet fiyatını girerek online ödeme linki oluşturun.

2. Linki Müşteriniz ile Paylaşın

Oluşturduğunuz ödeme linkini SMS, e-mail, sosyal medya veya WhatsApp gibi tercih ettiğiniz kanal üzerinden müşteriniz ile paylaşın.

3. Ödemenizi Alın

Müşteriniz ödeme ekranında kart bilgilerini girerek ödemeyi tamamlar. Ödeme işlemi gerçekleştiğinde işletmenize ve müşterinize onay mesajı gönderilir.

Payfull Link ile Ödemenin Avantajları

Payfull Link ile Ödeme çözümü hem işletmeniz hem de müşterileriniz için birçok avantaja sahiptir.

Entegrasyon Gerekmez

Link ile Ödeme çözümünü kullanmak için web sitesi veya entegrasyona gerek yoktur. Yalnızca ürün veya hizmetlerinizin bilgilerini girip ödeme linki oluşturarak birkaç saniye içinde ödeme alabilirsiniz. 

Kolay ve Pratik

Müşterilerinizin ödeme yapmak için herhangi bir uygulama indirmesine gerek yoktur. Yalnızca ödeme linkini takip ederek saniyeler içinde güvenilir ve pratik bir şekilde ödeme yapabilirler. 

Maliyet Tasarrufu

Link ile Ödeme çözümünü fiziki satış noktalarında veya sahada da kullanabilirsiniz. Bu sayede farklı ödeme sağlayıcıları ve POS cihazı için ayrı ayrı ücret ödemenize gerek kalmadan tahsilat yapabilir, maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Tek Panelden Kolay Yönetim

Payfull Link ile Ödeme çözümünde tüm tahsilatlarınızı tek panelden takip ederek kolayca yönetebilir, farklı paneller arasında geçiş yapmak için harcadığınız zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama Ve Analizler

Payfull Link ile Ödeme çözümü sayesinde tüm satışlarınızı ve ödemelerinizi tek ekrandan görüntüleyebilir, tahsilatlarınız hakkında gelişmiş rapor ve analizler alabilirsiniz. 

Payfull Link ile Ödeme Kimler İçin Uygun?

Payfull Link ile Ödeme, online satış yapan veya tek bir link ile müşterilerinden hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme almak isteyen her sektörden işletme için uygundur.

Üretici ve Distribütörler

Sahada satış yapan ve bayilerinden tahsilat yapmak isteyen üretici ve distribütörler, Link ile Ödeme çözümü sayesinde hem müşterilerinden hem de bayilerinden günün her saati, dilediği yerden ödeme alabilir.  

Oteller ve Turizm İşletmeleri

Oteller ve turizm işletmeleri Link ile Ödeme çözümünü kullanarak, rezervasyon veya ön ödemeleri için müşterilerinden birkaç dakika içinde ödeme alabilir. Link ile Ödeme çözümünün oteller ve turizm sektörü için en önemli avantajı, yurt dışı müşterilerinden de farklı para birimleri ile ödeme almayı mümkün kılmasıdır.  

Hastane ve Sağlık Kuruluşları

Hastane ve sağlık kuruluşları Link ile Ödemeyi kullanarak, online veya telefonla randevu işlemlerinin ödemelerini saniyeler içinde alırken müşterilerine de pratik ve güvenli ödeme yöntemleri sunabilir. Mobil klinik ve evde sağlık uygulamaları için ideal bir çözümdür.

 

Okullar

Okullar Link ile Ödeme çözümünü kullanarak eğitim, yemek ve servis gibi periyodik olarak alması gereken ödemelerin takibini kolaylaştırırken aynı zamanda velilerine hızlı ve güvenli bir ödeme deneyimi sunabilir. 

 

 

Online Satış

Link ile Ödeme, bir e-ticaret sitesi olmadan online satış yapmak isteyen kişi ve kurumlar için ideal ödeme alma yöntemidir.

Perakende

Mağazasında online satış yapmak veya tahsilatlarını online olarak almak isteyen perakende satış yapan işletmeler, Link ile Ödeme çözümünü kullanarak tüm dijital kanallar üzerinden pratik bir şekilde ödeme alabilir. 

İş Ortaklarımız

Türkiye’nin önde gelen markaları Payfull Link ile Ödeme çözümünü tercih ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Link ile Ödeme Nasıl Çalışır?

Link ile Ödeme çözümü; işletmenizde satışını yaptığınız hizmet veya ürünler için bir ödeme linki oluşturarak müşterileriniz ile e-mail, SMS, sosyal medya veya WhatsApp gibi kanallar üzerinden paylaşmanız ve müşterinin link üzerinden online olarak ödeme yapması şeklinde çalışır.

Link ile Ödeme Güvenli Midir?

Evet, Link ile Ödeme son derece güvenlidir. Tüm ödemeler PCI-DSS Level 1 sertifikasına sahip Payfull altyapısı ve 3D Secure doğrulaması ile gerçekleşir.

Link ile Ödeme İçin Ücretlendirme Nasıl Yapılır?

Payfull Link ile Ödeme çözümü ve ücretler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Link ile Ödeme İle Hangi Para Birimlerinde Tahsilat Yapılabilir?

Link ile Ödeme çözümünde Türk lirasına ek olarak USD, EUR, GBP cinsinden farklı para birimlerinde tahsilat yapabilirsiniz.