Öne Çıkan Sektörler

Okullar İçin Özel Tahsilat Çözümleri

Payfull’un eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurumlara özel geliştirdiği online tahsilat çözümleri ile ödeme ve tahsilat süreçlerinde yaşanan sektöre özel zorlukların önüne geçebilir, zaman kaybı, manuel iş yükü ve güvenlik riski gibi birçok sorunu çözebilir, tahsilat süreçlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Okulların Ödeme ve Tahsilatta Karşılaştığı Zorluklar

Okulların ödeme ve tahsilatta karşılaştığı zorluklar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Karmaşık vade ve tahsilat süreçleri
  • Yüz yüze tahsilatta zorluklar
  • Geciken ve tahsil edilemeyen ödemeler
  • Tekrarlayan ödemeleri yönetme zorluğu
  • Farklı bankalarla entegrasyon problemleri
  • Nakit akışı yönetimi
  • Yüksek manuel iş yükü
  • Çoklu ödeme yöntemlerini yönetme zorluğu
  • Güvenli ödeme altyapısı eksikliği

Okullar İçin Payfull Çözümleri

Payfull’un eğitim sektörüne özel geliştirdiği online tahsilat çözümleri ile ödeme ve tahsilat süreçlerinde karşılaştığınız sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Online Tahsilat

Eğitim kurumları, online tahsilat sistemini kullanarak web siteleri üzerinden çevrim içi yöntemlerle ödeme kabul edebilir ve velilerine kredi kartı, banka kartı gibi alternatif ödeme yöntemleri sunabilir. Online tahsilat sisteminin güvenli ödeme altyapısı ile tahsilat yapabilen eğitim kurumları aynı zamanda gelişmiş raporlama ve analizler ile muhasebe süreçlerini kolaylaştırabilir.

Çoklu POS Entegrasyonu

Eğitim kurumları sanal POS entegrasyonu ile farklı sanal POS sağlayıcılarını tek panel üzerinden yöneterek ödeme süreçlerini güvenli ve hızlı hale getirebilir. Birden fazla banka ile çalışan eğitim kurumlarının sanal POS entegrasyonu sayesinde her banka ile ayrı sözleşme yapmasına gerek kalmaz. Sanal POS entegrasyonu, tüm ödeme ve tahsilat işlemlerinizi tek bir platformdan yönetmenizi sağlar.

Tekrarlayan Ödemeler

Okul taksiti, servis, yemek, vb. aylık tekrarlayan ödemeler için Payfull’un kart saklama özelliği ile tahsilatlarınız aksamaz, zaman ve efor kaybı yaşamadan ödeme alabilirsiniz. Kurum yönetimi, velilerle sürekli olarak ödeme talebiyle iletişim kurmak zorunda kalmaz.

Link ile Ödeme

Eğitim kurumları link ile ödeme çözümü sayesinde oluşturdukları ödeme linklerini velileri ile SMS veya e-posta yoluyla paylaşıp tahsilat süreçlerini hızlandırabilir. Tek tıkla hızlı ve güvenli ödeme almayı sağlayan link ile ödeme çözümünün ödeme takibi ve raporlama özellikleri sayesinde nakit akışınızı kontrol altında tutabilir, yavaş ve karmaşık tahsilat süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Kimler İçin Uygun?

Payfull online tahsilat çözümleri, her ölçekten eğitim kurumunun tahsilat süreçlerini kolaylaştırmak için geliştirilmiştir. 

Üniversiteler

Üniversiteler Payfull online tahsilat çözümleri ile kayıt ücretleri, harçlar ve diğer ödemelerini online olarak kabul edebilir. Yüz yüze tahsilatta yaşanan zaman kayıplarının önüne geçen online tahsilat sistemi ile ödemelerin gecikmesi sorunu ortadan kalkarken veli ve öğrencilere farklı ödeme alternatifleri sunulabilir. 

 

Özel Okullar

Özel okullar Payfull online tahsilat çözümleri ile kendi online mağazalarını kurarak öğrencilerinin ihtiyaçları için online olarak satış yapabilir. Aynı zamanda özel okulların servis ve yemekhane gibi her ay düzenli olarak alması gereken ödemeler de web sitesi üzerinden kolayca tahsil edilebilir. Otomatik tahsilat sistemi sayesinde kayıtlı kart sahiplerine ödeme hatırlatıcı bildirimler gönderilebilir ve tekrarlayan ödemelerin yönetimi kolaylaşır.

 

Zincir Okullar

Zincir okullar bayi tahsilat sistemini kullanarak tüm şubelerinden online olarak tahsilat yapabilir. Merkezi bazlı tahsilat sistemi sayesinde tüm ödeme ve tahsilat işlemleri tek platformdan yönetilebilir. Bayi tahsilat sisteminin otomatik tahsilat ve raporlama özellikleri ile tekrarlayan ödemeleri yönetme zorluğu ve nakit akışındaki belirsizlikler ortadan kalkar.

Kurslar ve Spor Salonları

Kurslar ve spor salonları online tahsilat çözümleri ile üyelik ve kayıt ücretlerini online olarak kabul edebilir. Aynı zamanda online tahsilat sistemlerini randevu ve rezervasyon sistemlerine entegre ederek müşterilerine farklı ödeme yöntemleri sunabilir, tekrarlayan ödemeleri için otomatik tahsilat talepleri verebilir.

İş Ortaklarımız

Türkiye’nin önde gelen markaları Payfull Link ile Ödeme çözümünü tercih ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Payfull Çözümleri Farklı Bankalar Arasında Yapılan Ödeme ve Tahsilatları Destekliyor Mu?

Evet, Payfull birçok banka ile entegre çalışır ve farklı bankalar arasında yapılan ödeme ve tahsilatları destekler.

Payfull ile Okullar Tekrarlayan Ödemeleri Nasıl Kolaylıkla Yönetebilir?

Payfull online tahsilat çözümleri ile okullar, tekrarlayan ödemeleri için otomatik tahsilat sistemi kurabilir. Bu sayede veliler her ay manuel olarak ödeme yapmak zorunda kalmaz, okullar da ödemelerini zamanında ve eksiksiz olarak alabilir.

Güvenli Ödeme Sayfası Özelliği Velilerin Ödeme Güvenliğini Nasıl Artırır?

Payfull, PCI DSS Level 1 standartlarına uygun altyapısı ve SSL güvenliği ile velilerin ödeme güvenliğini en üst düzeye çıkarır.

Okul Şubeleri Arasında Yapılan Tahsilat Operasyonları Otomatize Edilebilir Mi?

Evet, Payfull’un bayi tahsilat sistemi ile okul şubeleri arasında yapılan tahsilat operasyonlarını otomatize edebilir, tüm tahsilatları tek merkezden yönetebilirsiniz.

Payfull Çözümleri Çok Dilli Ödeme Sayfaları ve Farklı Tahsilat Sistemleri İçin Uygun Mu?

Evet, Payfull çok dilli ödeme sayfaları ve farklı tahsilat sistemlerini destekler. Bu sayede velilerinize ve öğrencilerinize ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş ödeme çözümleri sunabilirsiniz.