Ürünler ve Çözümler

Online Tahsilat

Payfull online tahsilat sistemi ile güvenilir yöntemlerle 7/24 ödeme alarak gelirinizi artırabilir, tahsilatları tek panelden yöneterek operasyon yükünüzü azaltabilirsiniz.

Payfull Online Tahsilat Sistemi Nedir?

Online tahsilat sistemi, geleneksel tahsilat yöntemlerinin aksine müşterileriniz ve bayilerinizden günün her saati, hızlı ve işlevsel ödeme almanızı sağlayan sistemdir. Online tahsilat, pratik ödeme yöntemleri sayesinde müşteri memnuniyetinizi artırırken güvenli ödeme altyapısı ile tahsilat risklerini ortadan kaldırır. Payfull online tahsilat sistemi sayesinde fiziki POS cihazına gerek kalmadan, internet üzerinden alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Ödeme alabilmek için müşterilerinizin internete bağlı olması yeterlidir. 

Payfull ile Online Tahsilat Nasıl Yapılır?

Payfull ile yalnızca birkaç adımda online tahsilat yapabilirsiniz.

1. Entegrasyon

Kullanmak istediğiniz farklı ödeme çözümleri Payfull panelinize hızlıca entegre edilir.

2. Ödeme Linki

Ürün veya hizmet satışlarınız için ödeme linki oluşturur ve müşterinizle paylaşabilirsiniz.

3. Tahsilat

Müşterileriniz, web siteniz üzerinden kolayca ödeme yapabilir.

4. Raporlama

Tüm tahsilatlarınızı tek ekrandan görüntüler, raporlama ve analiz yapabilirsiniz..

Payfull Online Tahsilat Sisteminin Avantajları

Payfull online tahsilat sistemi ile 7/24 kolay ve güvenli ödeme alma, çoklu ödeme entegrasyonu, tek panelden gelişmiş raporlama gibi birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

 

dashboard-svgrepo-com (1)

Tüm POS’lar Tek Ekranda

Farklı sanal POS anlaşmalarınız da olsa, tüm tahsilatlarınız  için tek ekran kullanabilirsiniz. Payfull sistemi, ödemeyi otomatik olarak en avantajlı kanaldan işleme alır.

Hem sizin, hem müşterileriniz için basit, hızlı ve avantajlı.

tick-svgrepo-com (1)

Zamandan ve Paradan Tasarruf

Tek panelden yönetim özelliği ile harcadığınız zamandan tasarruf etmenizi sağlar, hata riskini minimuma indirir. 

Aynı zamanda fiziksel POS cihazlarına olan ihtiyaç azalır ve fiziki cihazlar için ödenen ücretlerden de tasarruf edebilirsiniz.

analysis-chart-graph-svgrepo-com

Tek Panelden Gelişmiş Raporlama ve Analizler

Tüm tahsilatlarınızı tek panelden takip edebilir, tarihleri filtreleyerek ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz. 

Tahsilatlarınız için detaylı raporlar alabilir ve işletmenizin performansını analiz edebilirsiniz.

24-hours-service-svgrepo-com

7/24 Tahsilat İmkanı

Payfull online tahsilat sistemi ile tüm ödemelerinizi günün her saati, dilediğiniz yerden online olarak alabilirsiniz. 

Bu sayede tahsilatlarınızı 7/24 kesintisiz olarak yapabilirsiniz.

language-svgrepo-com

Farklı Dil Seçenekleri

Özellikle turistik işletmeler ve yurtdışına satış yapan firmalar için, farklı dil arayüzleri ile tahsilat yapma imkanı

customer-rate-svgrepo-com

Artan Müşteri Memnuniyeti

Payfull online tahsilat sistemi müşterilerinize hem hızlı ve güvenilir hem de farklı ödeme yöntemleri sunmanızı sağlar. 

Payfull Online Tahsilat Sistemi Kimler İçin Uygun?

Payfull online tahsilat sistemi online veya yüz yüze satış yapan, 7/24 güvenli yöntemlerle ödeme almak isteyen tüm işletmeler için uygundur. İster e-ticaret siteniz olsun, ister herhangi bir ürün veya hizmet için doğrudan ödeme alma ihtiyacınız, Payfull tahsilat ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Oteller ve Turizm İşletmeleri

Oteller ve turizm işletmelerinin müşterilerine güvenli ödeme altyapısı sunabilmesi oldukça önemlidir. Online tahsilat sistemi sayesinde oteller, müşterilerine özel ödeme sayfası oluşturabilir, farklı dilde arayüzler kullanarak tahsilat yapabilir. Müşteriler, kart bilgilerini paylaşmaya gerek kalmadan 3D Secure ile güvenli şekilde ödeme yaparken, mail order ile yapılan işlemlerdeki chargeback riski de ortadan kalkar.

Hastane ve Sağlık Kuruluşları

Sağlık sektöründe hizmet veren kurumların düzenli tahsilat yapabilmesi ve nakit akışındaki belirsizlikleri kontrol altına alabilmesi son derece önemlidir. Hastane ve sağlık kuruluşları online tahsilat sistemini kullanarak düzenli olarak tahsilat yapabilir, evde sağlık veya mobil klinik hizmetlerinde kolaylıkla tahsilat yapabilir.

Okullar

Eğitim kurumları ve okulların velilerinden periyodik olarak aldığı eğitim, servis ve yemek gibi ücretler bulunur. Bu ödemelerin her ay zamanında alınabilmesi ise ciddi bir takip sürecini gerektirir. Okullar online tahsilat sistemini kullanarak periyodik ödemelerini elektronik ortamda kolayca alırken aynı zamanda tahsilat ile ilgili operasyonel yüklerini azaltabilir.

 

E-Ticaret

E-ticaret sitelerinin müşterilerine hızlı, güvenilir ve farklı ödeme yöntemleri sunması en önemli detaylar arasında yer alır. Aynı zamanda e-ticaret sitelerinin online ödemelerdeki en büyük sorunu entegrasyondur. Payfull online tahsilat sisteminin hızlı ve sorunsuz entegrasyonu ile e-ticaret siteleri tüm sanal POS’ları tek API ile kullanabilir. 

 

Perakende

Toptan ve perakende satış yapan işletmelerin ödemelerini düzenli olarak alabilmesi ve tüm tahsilatlarını kontrol edebilmesi oldukça önemlidir. Online tahsilat sistemi ile perakende sektörü ve bayilik ağı ile çalışan işletmeler, alt bayilerinden alacaklarını yer ve zaman fark etmeden tahsil edebilir ve tahsilat risklerini ortadan kaldırabilir.

 

İş Ortaklarımız

Payfull online tahsilat sistemleri, tüm sektörlere uyarlanabilen çözümleri sayesinde Türkiye’nin en seçkin kurumları ile iş birliği yapmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Online Tahsilat Sistemleri Nasıl Çalışır?

İlk olarak Payfull online tahsilat sistemini kullanacak işletme için hesap ve ödeme sayfası açılır. Daha sonra işletmenin kullandığı sanal POS’lar web sitesine entegre edilir. Ödeme yapacak müşteriye, ödeme tutarına ilişkin ödeme linki gönderilir. Ödeme sayfası üzerinden tüm ödemeler hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilir. Müşteriler ödeme yaptıkları anda müşteriye ve işletmeye tahsilat bilgileri otomatik olarak iletilir.

Online Tahsilat Sistemleri Güvenli Midir?

Evet, Payfull online tahsilat sistemleri güvenlidir. Ödeme işlemleri 3D Secure doğrulaması ile gerçekleştirilir. Payfull, PCI DSS Level 1 sertifikasına sahiptir. Tekrarlı ödemeler için güvenli şekilde kart saklama hizmeti sağlayabilir.

Online Tahsilat Sistemleri İçin Ücretlendirme Nasıl Yapılır?

Payfull online tahsilat sistemleri için ücretlendirme, kullandığınız ürün ve özelliklere göre belirlenir. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Tahsilat Sistemleri İle Hangi Para Birimlerinde Tahsilat Yapılabilir?

Online tahsilat sistemleri ile Türk Lirasına ek olarak USD, EUR, GBP cinsinden farklı para birimlerinde tahsilat yapabilirsiniz.