Öne Çıkan Sektörler

Otomotiv Sektörüne Özel Tahsilat Çözümleri

Payfull’un otomotiv sektörünün tahsilat süreçlerinde karşılaştığı sorunlara özel geliştirdiği tahsilat çözümleri ile müşterilerinize farklı ödeme alternatifleri sunabilir, tüm ödemelerinizi zamanında alabilir, nakit akışınızı yönetebilir ve işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

Otomotiv Sektörünün Karşılaştığı Zorluklar

Otomotiv sektörünün tahsilat ve ödeme süreçlerinde karşılaştığı zorluklar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Müşterilerin taksit ve vadeli ödeme ihtiyacı
  • Yüksek tahsilat maliyetleri ve komisyonlar
  • Borç ve alacak yönetiminin karmaşıklığı
  • Geciken ödemeler
  • Nakit akışındaki dengesizlikler
  • Güvenlik sorunları
  • Uzaktan ve online tahsilat ihtiyacı
  • Farklı ödeme yöntemlerine uyumluluk

Otomotiv Sektörü İçin Payfull Çözümleri

Payfull, otomotiv sektörü için özel online tahsilat çözümleri sunarak tahsilat süreçlerinde karşılaşılan zorluk ve ödeme problemlerini ortadan kaldırır. 

Online Tahsilat

Otomotiv sektöründeki işletmeler tahsilat çözümleri sayesinde müşterilerinden kredi kartı veya banka kartı ile online olarak ödeme kabul edebilir. Aynı zamanda taksitli ödemeler gibi tekrarlayan ödemelerinizi güvenli kart saklama özelliği ile otomatikleştirerek nakit akışınızı kontrol edebilirsiniz. Tek panelden tüm tahsilat süreçlerinizi yönetebilir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bayi Tahsilat Sistemi

Payfull bayi tahsilat sistemi ile bayi ve alt bayilerinizden farklı ödeme yöntemleri ile anında tahsilat yapabilir, nakit akışınızı optimize edebilirsiniz. Bayileriniz ile olan komisyon oranı, vade, borç ve alacak ilişkilerinizi tek bir platformdan takip edip yönetmenizi sağlar. Bayi tahsilat sisteminin gelişmiş raporlama özelliği sayesinde bayilerinizin ödeme performanslarını tek ekrandan görüntüleyerek tahsilat performanslarınızı takip edebilirsiniz. Nakit akışı, tamamen sizin kontrolünüzde olur.

Kredi Entegrasyonu

Payfull’un kredi entegrasyonu çözümü ile müşterilerinizin ödeme aşamasında kredi seçeneklerinden yararlanmasını sağlayabilir, satışlarınızı artırabilirsiniz. Siz ertesi gün veya anlaştığınız valörde ödemenizi alırken, müşterileriniz anlaşmalı kredi ve vade seçeneklerinden yararlanabilir.

Sanal POS Entegrasyonu

Sanal POS entegrasyonu ile işletmenizde kullandığınız tüm sanal POS sağlayıcılarını tek panelde birleştirebilir, güvenli ve hızlı online tahsilat yapabilirsiniz. Aynı anda farklı ödeme yöntemleri ile tahsilat yapmanızı sağlayan sanal POS entegrasyonu aynı zamanda çoklu para birimlerini de destekler. Tek panelden tüm tahsilatlarınızı yönetebileceğiniz sanal POS entegrasyonunun gelişmiş raporlama özelliği ile operasyonel maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Kimler İçin Uygun?

Payfull online tahsilat çözümleri otomotiv sektöründe hizmet veren işletmelerin tamamı için uygundur.

Bayiler ve Galeriler

Bayiler ve galeriler online tahsilat sistemini kullanarak müşterilerinden online olarak hızlı ve güvenli bir şekilde tahsilat yapabilir. Aynı zamanda bayilerinizle olan borç ve alacak ilişkilerinizi tek platformdan takip edebilir, ödemelerinizi otomatikleştirerek zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz. 

Araç Kiralama Şirketleri

Payfull online tahsilat çözümleri ile araç kiralama şirketleri, araç kiralama bedellerini internet sitenizden veya sahada online ödeme yöntemleri ile (link ile ödeme, QR, vb.) tahsil edebilir ve müşterilerine farklı ödeme yöntemleri sunabilir. Araç kiralama şirketleri için tahsilat süreçlerindeki en önemli detaylardan biri farklı para birimlerinden ödeme almaktır. Online tahsilat çözümleri sayesinde TL’ye ek olarak yabancı para birimlerinde de ödeme alabilir, müşteri ağınızı genişletebilirsiniz. 

Oto Servisleri

Oto servisleri online tahsilat çözümlerini kullanarak müşterilerinden online veya mobil ödeme kabul edebilir. Aynı zamanda bayi tahsilat sistemi ile bayi, alt bayi ve müşterileriniz arasında zincir bir tahsilat sistemi oluşturarak tüm ödemelerinizi zamanında alabilir, nakit akışınızı ve finansal durumunuzu kontrol altında tutabilirsiniz.

İş Ortaklarımız

Türkiye’nin önde gelen markaları Payfull Link ile Ödeme çözümünü tercih ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Payfull Çözümleri Farklı Bankalar Arasında Yapılan Ödeme ve Tahsilatları Destekliyor Mu?

Evet, Payfull farklı bankalar ile entegre çalışır ve bankalar arasında yapılan ödeme ve tahsilatları destekler.

Payfull Çözümleri ile Otomotiv Sektöründe Bayilikler Arası Borç ve Alacak Yönetimi Otomatize Edilebilir Mi?

Evet, Payfull’un bayi tahsilat sistemi ile bayilerinizle olan borç ve alacak ilişkilerinizi otomatize edebilir, tek platformdan yönetebilirsiniz.

Çoklu Para Birimi ve Ödeme Yöntemleri Entegrasyonları Mevcut Mu?

Evet, Payfull online tahsilat çözümleri çoklu para birimi ve ödeme yöntemleri entegrasyonları sunar. Farklı para birimlerinde ödeme kabul edebilir ve kredi/banka kartı, havale/EFT gibi farklı ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.