Ürünler ve Çözümler

Payfull Sanal POS Entegrasyonu

Payfull sanal POS entegrasyonu ile müşterilerinize hızlı ve güvenilir ödeme seçenekleri sunarken farklı sanal POS sağlayıcılarını birlikte kullanmak ve tüm tahsilatları tek ekrandan yönetmek mümkün.

Payfull Sanal POS Entegrasyonu Nedir?

İşletmelerin, banka veya kredi kartları kullanan müşterilerinden online olarak ödeme almasını sağlayan sisteme sanal POS denir. Sanal POS entegrasyonu ise e-ticaret sitelerinin online alışverişlerde POS hizmeti alınan banka ve e-para kuruluşları ile arasındaki iletişimi sağlayan hizmettir.

Payfull sanal POS entegrasyonu işletmenizde kullandığınız farklı POS sağlayıcılarını tek panelde birleştirmenizi ve birden fazla sanal POS’u yönetmenizi sağlayan bir çözümdür. Bu sayede işletmenizin online tahsilat süreçlerini kolaylaştırıp optimize edebilirsiniz.  

Payfull ile Sanal POS Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Payfull ile hızlı ve basit bir şekilde sanal POS entegrasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Yalnızca 3 adımda sanal POS entegrasyonunuz yapılır ve siz ödemelerinizi alırken Payfull arka planda tüm bankalar ve ödeme sağlayıcılar ile bağlantı kurarak sistemi güncel tutmaya devam eder.

1.

Kullandığınız sanal POS sağlayıcılarının bilgilerini Payfull paneline ekleyin. 

2.

Payfull’un basit talimatlarını takip ederek entegrasyonu tamamlayın.

3.

Ödeme ekranında güvenle Payfull’u kullanmaya başlayın.

Payfull Sanal POS Entegrasyonunun Avantajları

Payfull sanal POS entegrasyonu ile tek panelden yönetim, hızlı entegrasyon ve gelişmiş raporlama gibi birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. 

Hızlı Entegrasyon

Payfull sanal POS entegrasyonunun en önemli avantajı hızlı entegrasyondur. Kullandığınız tüm sanal POS sağlayıcılarını dakikalar içinde Payfull paneline ekleyebilir ve online tahsilata başlayabilirsiniz. 

Tek Panelden Kolay Yönetim

Payfull ile farklı sanal POS sağlayıcılarını tek bir panel üzerinden kolayca yönetebilir, işletmenizin tüm tahsilat süreçlerini kolaylaştırarak zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama ve Analizler

Payfull, tüm sanal POS’larınızdan gerçekleştirilen tahsilat işlemlerini tek ekranda toplayarak detaylı raporlar ve analizler sunar. Bu sayede işletmenizin online satış süreçlerini ve satış performansını takip edebilir, operasyonel maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. 

Payfull Online Tahsilat Sistemi Kimler İçin Uygun?

Payfull online tahsilat sistemi online veya yüz yüze satış yapan, 7/24 güvenli yöntemlerle ödeme almak isteyen tüm işletmeler için uygundur. İster e-ticaret siteniz olsun, ister herhangi bir ürün veya hizmet için doğrudan ödeme alma ihtiyacınız, Payfull tahsilat ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

E-Ticaret

Sanal POS entegrasyonu, aynı anda birden fazla sanal POS sağlayıcısı ile çalışan e-ticaret platformları için en önemli çözümdür. E-ticaret siteleri sanal POS entegrasyonu ile müşterilerine güvenli ödeme seçenekleri sunarken satış hacimlerini de artırabilir.

Perakende

Farklı satış noktalarında birden fazla sanal POS kullanan perakende sektörü için sanal POS entegrasyonu ideal çözümlerden biridir. Manuel ödeme süreçlerinin aksine sanal POS entegrasyonu ile işletmeler müşterilerine otomatik ve hızlı ödeme yöntemleri sunarken aynı zamanda muhasebe ve raporlama süreçlerini de hızlandırabilir. 

Oteller ve Turizm İşletmeleri

Oteller ve turizm işletmeleri rezervasyon ve ödeme sayfalarına sanal POS’larını entegre ederek, müşterilerine farklı ödeme seçenekleri sunabilir. Sanal POS entegrasyonu ile otel ve turizm işletmelerinin her banka ile ayrı sözleşme yapmasına gerek kalmaz. Tek sözleşme ile müşterilerinize farklı ve güvenli ödeme seçenekleri sunabilirsiniz.

Hastane ve Sağlık Kuruluşları

Birden fazla banka ile çalışan hastane ve sağlık kuruluşları sanal POS entegrasyonu ile tek ekrandan yönetim ve raporlama işlemlerini gerçekleştirebilir. Sanal POS entegrasyonu sayesinde aynı zamanda hastalarınıza güvenilir ve pratik ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. 

 

Okullar

Okullar sanal POS entegrasyonu ile online kayıt işlemleri ve düzenli ödemeler gibi tüm işlemlerini tek platform üzerinden gerçekleştirebilir. Aynı zamanda farklı bankalar ile çalışıldığı için her birine ekstra zaman harcamanın ve muhasebe işlemleri için harcanan maliyetin önüne geçilebilir. 

 

 

Üretici ve Distribütörler

Farklı satış kanalları üzerinden satış yapan ve birden fazla sanal POS sağlayıcı ile çalışan üretici ve distribütörler sanal POS entegrasyonu ile zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde tahsilat gerçekleştirebilir. 

 

İş Ortaklarımız

Türkiye’nin en prestijli firmaları Payfull sanal POS entegrasyonunu tercih ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Sanal POS Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

Payfull sanal POS entegrasyonu, tüm sanal POS sağlayıcılarınızdan gelen ödemeleri tek bir platformda toplar. Müşterileriniz, ödemelerini seçtiğiniz sanal POS üzerinden gerçekleştirirken siz de tahsilatlarınızı tek ekrandan takip edebilir, raporlayabilir ve yönetebilirsiniz.

Sanal POS Entegrasyonu Güvenli Midir?

Evet, Payfull sanal POS entegrasyonu güvenlidir. Payfull, PCI DSS Level 1 uyumlu bir kuruluştur ve en yüksek güvenlik standartlarında ödeme almanızı sağlar. Tüm tahsilat işlemleriniz güvenli ortak ödeme altyapısı üzerinden gerçekleşir.

Sanal POS Entegrasyonu İçin Ücretlendirme Nasıl Yapılır?

Payfull sanal POS entegrasyonu ücretleri ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sanal POS Entegrasyonu İle Hangi Para Birimlerinde Tahsilat Yapılabilir?

Sanal POS entegrasyonu ile Türk Lirasına ek olarak USD, EUR, GBP cinsinden farklı para birimleri ile tahsilat yapabilirsiniz.