Öne Çıkan Sektörler

Perakende İçin Özel Tahsilat Çözümleri

Payfull’un perakende sektörünün özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarladığı online tahsilat çözümleri, güvenli ve hızlı ödemelerle tahsilatlarınızı kolaylaştırırken nakit akışınızı optimize etmenizi ve satışlarınızı artırmanızı sağlar.

Perakende Sektörünün Karşılaştığı Zorluklar

Perakende sektörünün tahsilat ve ödeme süreçlerinde karşılaştığı zorluklar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Yüksek komisyonlar
  • Güvenli ödeme altyapısı eksikliği
  • Geciken ödemeler
  • Farklı tahsilat kanallarını yönetme zorluğu
  • Karmaşık tahsilat süreçleri
  • Nakit akışı sorunları
  • Manuel işlemlerin getirdiği zorluk

Perakende Sektörü İçin Payfull Çözümleri

Payfull, perakende sektörü için özel online tahsilat çözümleri sunarak tahsilat ve ödeme süreçlerinde karşılaşılan zorlukları ortadan kaldırır. 

Online Tahsilat

Perakende sektöründeki işletmeler, Payfull online tahsilat çözümleri ile sanal POS, link ile ödeme gibi farklı yöntemler ile 7/24 güvenli şekilde tahsilat yapabilir; sahip olduğu farklı POS’ları tek sisteme entegre ederek birlikte kullanabilir.

Sanal POS Entegrasyonu

Sanal POS entegrasyonu ile kullandığınız farklı POS sağlayıcılarını tek panelde birleştirebilir, her banka ile ayrı sözleşme yapmanıza gerek kalmadan tek entegrasyon ile çalışabilirsiniz. Sanal POS entegrasyonunun güvenli ödeme altyapısı ile tüm ödemelerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde alabilir, Türk lirasına ek olarak farklı para birimlerinde de tahsilat yapabilirsiniz.

Bayi Tahsilat Sistemi

Bayi tahsilat sistemi, bayi organizasyonu ile çalışan perakende sektöründeki işletmelerin bayi ve alt bayilerinin sahada kart veya link ile ödeme almasını, tüm tahsilatların ve hakedişlerin tek merkezden yönetmesini sağlar. Bayi tahsilat sistemi ile satışlarınızı artırırken tahsilat risklerinizi azaltırsınız. Sistemin otomatik tahsilat talimatı ve komisyon takibi özelliklerinden yararlanabilir, bayilerinizi gruplara ayırarak farklı tahsilat politikaları belirleyebilir.

Link ile Ödeme

Link ile ödeme çözümü sayesinde ürün veya hizmetleriniz için ödeme linkleri oluşturarak müşterilerinizle SMS, e-posta veya sosyal medya kanalları üzerinden paylaşabilirsiniz. Müşterilerinizin hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapmasını sağlayan link ile ödeme aynı zamanda POS cihazı gerekliliğini de ortadan kaldırdığı için maliyet tasarrufu yapmanızı sağlar.

Kimler İçin Uygun?

Payfull online tahsilat çözümleri, perakende sektöründe hizmet veren, mağazada, sahada veya online satış yapan tüm işletmeler için uygundur. Özellikle zincir mağazalar/marketler ve bayi ağı ile satış yapan perakende işletmeleri için Payfull ideal çözümdür.

Mağazalar

Mağazalar online tahsilat çözümleri ile online ve offline satış kanalları üzerinden daha hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme kabul edebilir. Online tahsilat sistemi tahsilat süreçlerinizi optimize etmenize, müşteri deneyimini iyileştirmenize, gecikmiş ödeme ve alacaklarınızı minimize etmenize yardımcı olur. 

 

Zincir Marketler

Zincir marketler Payfull online tahsilat çözümleri ile tüm şubelerinin tahsilat süreçlerini tek merkezden yönetebilir. Gelişmiş raporlama ve analizler ile ödeme ve tahsilatlarınızı düzenli olarak kontrol edebilir, müşterilerinize farklı ödeme yöntemleri sunarak tahsilat süreçlerinizi iyileştirebilirsiniz. 

 

Bayilik Veren İşletmeler

Bayilik veren işletmeler Payfull bayi tahsilat sistemi ile tüm bayi ve alt bayilerinden online olarak 7/24 tahsilat yapabilir. Tek panel üzerinden bayilerinizin ödemelerini takip edebilir, otomatik tahsilat talimatları ile gecikmiş ve tahsil edilemeyen ödemelerin önüne geçebilirsiniz. 

 

İş Ortaklarımız

Türkiye’nin önde gelen markaları Payfull Link ile Ödeme çözümünü tercih ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Payfull Çözümleri Farklı Bankalar Arasında Yapılan Ödeme ve Tahsilatları Destekliyor Mu?

Evet, Payfull birçok banka ile entegre çalışır ve farklı bankalar arasında yapılan ödeme ve tahsilatları destekler.

Payfull'un Tekrarlayan Ödeme Sistemi E-ticaret Aboneliklerini Nasıl Destekler?

Payfull tekrarlayan ödeme sistemi, abonelik bazlı ödemelerinizi otomatik olarak almanızı sağlar. Müşterileriniz bir kere kart bilgilerini girdikten sonra, kart bilgileri yüksek güvenlik altyapısında saklanır ve her ay düzenli olarak tahsilat yapmanız sağlanır.

Payfull Çözümleri Çok Dilli Ödeme Sayfaları ve Farklı Tahsilat Sistemleri İçin Uygun Mu?

Evet, Payfull online tahsilat çözümleri çok dilli ödeme sayfaları ve farklı tahsilat sistemleri ile uyumludur.