Demo Talebi
Sektör Analizi
Lore's Perde - Tekstil Sektör Analizi

Kaliteli hizmet anlayışıyla 1982 yılında kurulan Erol Şirketler grubu bünyesinde yer alan Erol Perde ve Sistemleri İth. İhr. A.Ş‘ ’LORE'S PERDE’’ markasıyla mekanizmalı perdeler, kumaş ve perde aksesuarları alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere zengin bir koleksiyonla yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermekte olup ürün gruplarının kendi içerisindeki çeşitliliği, alternatifleri ve neredeyse sınırsız model, desen,renk seçenekleriyle hayalinizdeki mekanı oluşturmada kolaylık sağlamaktadır.‍

Genel Bakış
Sektör:
Tekstil
Sorunlar:

• Yüzlerce fiziki posun kontrolünün sağlanamaması

• Bayilerden düzenli ödeme alınamaması

• Uzakta olan bayilere erişim zorluğu

Çözümler:

• Sanal POS Entegrasyonu

• Bayi Tahsilat Sistemi

Sektörde Karşılaştıkları Sorunlar

Lore's Perde, perde sektöründeki öncü firmalardan biridir. Merkezi Tuzla/İstanbul'da bulunan şirketin tüm Türkiye'de ve Almanya, Azerbaycan, İngiltere, Gana, Hong Kong, Rusya, Tanzanya gibi dünyanın bir çok noktasında distribütörlükleri bulunmaktadır. Bununla birlikte bu kadar geniş bir bayi ağına sahip olmak beraberinde bir çok sorunu getirmektedir. Payfull'dan önce Lore's Perde tüm bayilerinden ödeme almak için manuel yöntemler kullanıyordu. Ayrıca tüm bankaların raporlamaları tek tek yapılıyordu. Tüm bu operasyonları yönetmek ciddi zaman ve para harcanmasına neden olabilmektedir. Ayrıca fiziki pos kullanımının hantallığı da Lore's Perde'ye ciddi bir yük getiriyordu. Lore's Perde, Payfull onlnie tahsilat çözümlerini tercih ederek muhasebeci sayısını arttırmaktan kurtuldu.

Üretilen Çözümler
Bayi Tahsilat Sistemi
Lore's Perde, Payfull Online Bayi Tahsilat Sistemi sunduğu güvenli ve hızlı altyapısı sayesinde bayi tahsilatlarını çok daha kolay hale getirdi.
Sanal POS Entegrasyonu
Payfull, Sanal Pos Entegrasyonu ile Lore's Perde'nin harcadığı zamanı minimuma indirmesine yardımcı oldu
Sonuçlar

• Payfull Online Bayi Tahsilat Sistemi ile Lore's Perde tahsilat sürecini optimize ederek firmayı vakit ve nakit kaybından kurtardı.

• Optimizasyon sonrasında Lore's Perde'nin faturalamaya harcadığı zaman büyük ölçüde azaldı.

• Payfull'un bayilere sağladığı taksit seçenekleri sayesinde bayi tahsilatları düzene girdi.

"Payfull çözümlerini kullanmadan önce tüm posları yönetmek çok zamanımızı alıyordu. Payfull'a ihtiyaç anında sunduğu hızlı geri dönüşler ve problem çözümündeki başarıları için teşekkür ederiz."

Fatih Özer
Finans Müdürü, Lore's Perde

Hemen Başvurun,
15 Gün Ücretsiz Kullanın.

Hala karar veremediniz mi?
Herhangi bir taahhüt ve kredi kartı gerekmeksizin Payfull sistemini 15 gün boyunca ücretsiz deneyin.