Öne Çıkan Sektörler

Üretici ve Distribütörler İçin Özel Tahsilat Çözümleri

Sahada, mağazada, internet üzerinden, bayi ve alt bayi ağı kullanarak tüm satışlarınızda Payfull tahsilat çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Payfull’un size özel çözümleri ile süreçlerinizi basitleştirir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlar, hızlı ve güvenli tahsilat yöntemleri ile satışlarınızı artırabilirsiniz.

Üretici ve Distribütörlerin Karşılaştığı Zorluklar

Üretici ve distribütörlerin ödeme ve tahsilatta karşılaştığı zorluklar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Nakit akışındaki dengesizlikler
  • Yavaş tahsilat süresi
  • Güvenlik riskleri
  • Karmaşık tahsilat süreçleri
  • Bayi ve müşteri tahsilatlarında yaşanan gecikmeler
  • Kart ile tahsilat yapamama
  • Mail order sisteminin güvenlik açıkları
  • Fiziki POS cihazlarının ekstra maliyeti

Bayi Tahsilat Sistemi

Bayi tahsilat sistemi üretici ve distribütörlerin tüm bayi ve alt bayi ödemelerini 7/24 online olarak tahsil edebilmesini sağlar. Aynı zamanda her bayi için farklı tahsilat kuralları belirleyebilir, bayilerinizin ödemelerini tek platformdan kolayca takip edebilirsiniz. Otomatik tahsilat sistemi ile tüm ödemelerinizi zamanında alabilir, nakit akışında yaşanan dengesizlikleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Sanal POS Entegrasyonu

Üretici ve distribütörler sanal POS entegrasyonu ile farklı POS sağlayıcılarını tek panelde birleştirerek tüm takip, yönetim ve raporlama işlemlerini tek ekran üzerinden yürütebilir. Sanal POS’unuzu web sitenize entegre ederek online olarak ödeme alabilir, müşterilerinize farklı ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. Sanal POS entegrasyonunun güvenli ödeme altyapısı sayesinde tahsilat süreçlerindeki güvenlik risklerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Saha ve Mağazada Tahsilat

Üretici ve distribütörler, Payfull tahsilat sistemi ile bayi ve müşterilerinden güvenli ve hızlı bir şekilde alacaklarını tahsil edebilir. Banka kartı, kredi kartı ve alternatif ödeme yöntemleri ile müşterilerinize farklı ödeme seçenekleri sunabilir, güvenli ödeme altyapısı sayesinde risklerini en aza indirir, satış ve tahsilatınızı artırabilirsiniz.

Kredi Entegrasyonu

Payfull’un kredi entegrasyonu çözümü ile müşterilerinizin ödeme aşamasında kredi seçeneklerinden yararlanmasını sağlayabilir, satışlarınızı artırabilirsiniz. Siz ertesi gün veya anlaştığınız valörde ödemenizi alırken, müşterileriniz anlaşmalı kredi ve vade seçeneklerinden yararlanabilir.

İş Ortaklarımız

Türkiye’nin önde gelen markaları Payfull Link ile Ödeme çözümünü tercih ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Üreticiler ve Distribütörler İçin Ödeme Süreçlerini Nasıl Basitleştirebiliriz?

Üreticiler ve distribütörler, genelde bir bayi ağı üzerinden satış yapar. Payfull’un bayi tahsilat sistemi ve diğer özel tahsilat çözümleri ile bayi ve alt bayilerinizin uygun şartlarda ödeme almasını sağlayarak cironuzu artırır, nakit akışını kontrolünüze alır, tüm ödemelerinizi tek platformdan yönetebilirsiniz. Müşteri ve bayilerinize farklı ödeme seçenekleri sunabilir, otomatik tahsilat ve detaylı raporlama gibi özellikler ile tüm ödeme ve tahsilat süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Birden Fazla Distribütör ve Bayi Arasında Ödeme Takibi Nasıl Kolaylaştırılır?

Payfull bayi tahsilat sistemi ile distribütörler, bayi ve alt bayiler arasındaki ödemeleri tek bir platform üzerinden takip edebilir, ödeme geçmişine yönelik detaylı tahsilat raporları alabilir, otomatik ödeme akışları ve hatırlatıcılar ile tahsilat süreçlerindeki riskleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Üreticiler ve Distribütörler İçin Otomatik Ödeme Akışları ve Hatırlatıcıları Mevcut Mu?

Evet, Payfull online tahsilat çözümlerinin otomatik ödeme akışları ve hatırlatıcıları ile müşteri ve bayilerinize otomatik ödeme talimatları gönderebilir, ödemelerinizi belirlediğiniz tarihlerde otomatik olarak alabilir ve hatırlatıcılar ile ödemelerin zamanında yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İşletmeler İçin Entegre Muhasebe ve Ödeme Raporlama Özellikleri Nelerdir?

Payfull’un tahsilat verilerini, muhasebe yazılımınıza entegre edebilirsiniz. Muhasebe entegrasyonu zaman tasarrufu sağlar, ödeme raporlama özellikleri ile tüm ödemelerinizi kolayca yönetirsiniz. Otomatik ödeme-fatura eşlemesi ile mutabakat işlemlerinizi hızlandırır, hata riskini en aza indirirsiniz. Tek ekrandan gelişmiş rapor ve analizler alabilirsiniz.

Çoklu Para Birimi ve Ödeme Yöntemlerini Destekliyor Mu?

Evet, Payfull çoklu para birimlerinde ödeme alma ve farklı ödeme yöntemlerini destekler. Bu sayede müşteri ve bayilerinizin ihtiyaçlarına uygun olarak tahsilat yapabilirsiniz.